09.11.2019  Republikové finále TG Trutnov 2019 07.03.2020 okresní přebor + Trautenberkův Korbel SG- všichni
24.11.2019  TG - Dvůr Králové nad Labem - Junior II, Junior I, mini I., mini II. 18.04.2020 krajský přebor SG - postupující z okresního přeboru
07.12.2019  Vánoční turnaj SG 14. - 22.08.2020 soustředění Hostinné 2020

Úspěch v krajském kole atletiky

V sobotu 23.května se v Jičíně konala krajská soutěž v atletickém čtyřboji žactva pro rok 2015. Pořádala ji Královéhradecká krajská asociace sportu pro všechny.

Sedmičlenná skupina šesti gymnastek a jednoho gymnasty TJ Loko Trutnov vyrazila spolu s trenéry do města pohádek bojovat ve sprintu,

dlouhém běhu, hodu a skoku dalekém.

Nejlépe se vedlo všestranné Lence Tylové, která si v kategorii mladších žákyń zaslouženě vyzávodila zlato v jednotlivcích i za družstvo( společně s Pavlínou Hellingerovou), když zejména závěrečný "trhák" při běhu na čtyřista metrů byl pro oko diváka nevšedním zážitkem.

V kategorii chlapců vybojoval stříbrnou medaili za družstvo trutnovského okresu Dominik Karel Janko.

Ve starších žákyních se skvěle předvedly Kateřina Bydžovská a Kamila Krejčová, jejichž atletické výkony přesvědčily o celorepublikových kvalitách.

Za svůj výkon si z Jičína odvezly zlatou medaili za družstvo, Katka pak za jednotlivce stříbro a Kamila bronz.

V dorostenkách se dařilo Elišce Slavkové, jejíž nejsilnější disciplínou byl skok daleký a sprint. Vybojovala si krásnou druhou příčku. Hned za ni

se na bronzový stupínek mohla postavit Sabina Tláskalová a uzavřela tím tak sobotní sbírku cenných kovů na konečném čísle deset.

Pět zlatých, tři stříbrné a dvě bronzové medaile pro oddíl gymnastiky. Celkem tedy pět postupujících na republikové finále do Třebíče, které se koná 6.června 2015.

kh