09.03.2019 Trautenberkův korbel + okresní přebor - SG dle uvážení trenéra
30.03.2019 Třebíčský pohár - TG - Junior I., II., III
13.04.2019 Krajský přebor - SG - postupující z okresního přeboru
10.05.-12.05.2019 MČR TG Olomouc - Junior I., II., III
16.08. - 24.08.2019 soustředění Hostinné 2019 - pro všechny od ml. žákyní I.

Úspěch v krajském kole atletiky

V sobotu 23.května se v Jičíně konala krajská soutěž v atletickém čtyřboji žactva pro rok 2015. Pořádala ji Královéhradecká krajská asociace sportu pro všechny.

Sedmičlenná skupina šesti gymnastek a jednoho gymnasty TJ Loko Trutnov vyrazila spolu s trenéry do města pohádek bojovat ve sprintu,

dlouhém běhu, hodu a skoku dalekém.

Nejlépe se vedlo všestranné Lence Tylové, která si v kategorii mladších žákyń zaslouženě vyzávodila zlato v jednotlivcích i za družstvo( společně s Pavlínou Hellingerovou), když zejména závěrečný "trhák" při běhu na čtyřista metrů byl pro oko diváka nevšedním zážitkem.

V kategorii chlapců vybojoval stříbrnou medaili za družstvo trutnovského okresu Dominik Karel Janko.

Ve starších žákyních se skvěle předvedly Kateřina Bydžovská a Kamila Krejčová, jejichž atletické výkony přesvědčily o celorepublikových kvalitách.

Za svůj výkon si z Jičína odvezly zlatou medaili za družstvo, Katka pak za jednotlivce stříbro a Kamila bronz.

V dorostenkách se dařilo Elišce Slavkové, jejíž nejsilnější disciplínou byl skok daleký a sprint. Vybojovala si krásnou druhou příčku. Hned za ni

se na bronzový stupínek mohla postavit Sabina Tláskalová a uzavřela tím tak sobotní sbírku cenných kovů na konečném čísle deset.

Pět zlatých, tři stříbrné a dvě bronzové medaile pro oddíl gymnastiky. Celkem tedy pět postupujících na republikové finále do Třebíče, které se koná 6.června 2015.

kh