xx.xx.xxxx  xxxxxxx xxxxxx xx - xxxxxxx
     13.05.2023  MČR TG - Olomouc - Junior I, II, A
 25.02.2023  Zimní pětiboj Úpice - dle rozhodnutí trenéra  19.-21.5.2023  Republikove finále SG, Doubi u Třeboň, pouze postupující z krajského přeboru
 04.03.2023  okresní přebor SG - všichni  10.06.2023  Brněnský pohár - Junior I, II, A
 18.03.2023  Valentýnský závod - SG dle rozhodnutí trenéra  18.-26.08.2023  Letní soustředění Hostinné - všichni
 01.04.2023  krajský přebor SG - dle rozhodnutí trenéra
15.04.2023  Třebíčský pohár TG - junior I, II, A
 29.04.2023  Pohár města Kadaně TG - Junior I, II, A
    ??.??.????

Úspěch v krajském kole atletiky

V sobotu 23.května se v Jičíně konala krajská soutěž v atletickém čtyřboji žactva pro rok 2015. Pořádala ji Královéhradecká krajská asociace sportu pro všechny.

Sedmičlenná skupina šesti gymnastek a jednoho gymnasty TJ Loko Trutnov vyrazila spolu s trenéry do města pohádek bojovat ve sprintu,

dlouhém běhu, hodu a skoku dalekém.

Nejlépe se vedlo všestranné Lence Tylové, která si v kategorii mladších žákyń zaslouženě vyzávodila zlato v jednotlivcích i za družstvo( společně s Pavlínou Hellingerovou), když zejména závěrečný "trhák" při běhu na čtyřista metrů byl pro oko diváka nevšedním zážitkem.

V kategorii chlapců vybojoval stříbrnou medaili za družstvo trutnovského okresu Dominik Karel Janko.

Ve starších žákyních se skvěle předvedly Kateřina Bydžovská a Kamila Krejčová, jejichž atletické výkony přesvědčily o celorepublikových kvalitách.

Za svůj výkon si z Jičína odvezly zlatou medaili za družstvo, Katka pak za jednotlivce stříbro a Kamila bronz.

V dorostenkách se dařilo Elišce Slavkové, jejíž nejsilnější disciplínou byl skok daleký a sprint. Vybojovala si krásnou druhou příčku. Hned za ni

se na bronzový stupínek mohla postavit Sabina Tláskalová a uzavřela tím tak sobotní sbírku cenných kovů na konečném čísle deset.

Pět zlatých, tři stříbrné a dvě bronzové medaile pro oddíl gymnastiky. Celkem tedy pět postupujících na republikové finále do Třebíče, které se koná 6.června 2015.

kh