13.04.2019 Krajský přebor - SG - postupující z okresního přeboru 09.11.2019 Republikové finále TG Trutnov 2019
08.05.2019 okresní kolo atletiky 07.12.2019 Vánoční turnaj SG
10.05.-12.05.2019 MČR TG Olomouc - Junior I., II., III
01.06.2019 Brněnský pohár TG - Junior I. a II.
16.08. - 24.08.2019 soustředění Hostinné 2019 - pro všechny od ml. žákyní I.
19.10.2019 Pohár města Příbrami TG

Trutnov – Sladké plody své trenérské práce sklidili trenéři Eva Rudolfová, Jiří Matuška a Hana Jarošová na Mistrovství České republiky v Team Gymu, jehož pořadatelem byla Česká asociace sportu pro všechny. Poslední listopadovou sobotu ovládl trutnovský oddíl překvapivě kategorii Junior I (do 11 let) a může se pyšnit titulem mistra republiky.

Družstvo Junior I vybojovalo na mistrovství republiky zlaté medaile v TeamGymu.
Členky družstva získaly na trampolíně, akrobacii i pódiové skladbě nejvyšší bodové ohodnocení v závodě a s rozdílem 1,5 bodů za sebou nechaly družstva TJ Svitavy a TJ Bopo Třebíč. Na první příčku družstvo vynesly technicky a čistě provedené prvky vyšší obtížnosti. Na akrobacii převládaly řady se salty, na trampolíně salta s obraty a na pódiové skladbě vynikala synchronizace družstva.

Nejcennější kov tak gymnastky přidaly k bronzu z MČR v Ostravě, stříbru z Plzeňského poháru a zlatu z MČR v Třebíči.

Pro družstvo Junior III (nad 16 let) má tento rok přívlastek bramborový. Na jaře na domácím šampionátu v Ostravě, ani nyní v Třebíči, nedosáhlo na medailové umístění. O bronzovou medaili jej připravily nejisté doskoky na trampolíně. Nová pódiová skladba se podle reakce diváků líbila, což štědře bodově ocenili i rozhodčí. Trenérka Hana Jarošová v pódiové skladbě družstvo posílila přímo na ploše, když zaskočila za zraněnou Ivetu Folcovou. Na akrobacii děvčata vynikala řadami s opakovanými salty a salty s obraty.

Vzhledem k tomu, že družstvo Junior III tvoří převážně studentky vysokých škol, které se sjíždějí na tréninky v pátek a o víkendu, byli trenéři s výsledkem maximálně spokojení.

SK (článek z Krkonošského deníku)