08.12.2018 Vánoční závody SG - všichni  16.02.2019 Valentýnský závod - Jaroměř - SG dle uvážení trenéra 
     09.03.2019 Trautenberkův korbel + okresní přebor - SG dle uvážení trenéra
     30.03.2019 Třebíčský pohár - TG - Junior I., II., III
     13.04.2019 Krajský přebor - SG - postupující z okresního přeboru
    04.05. - 05.05.2019 MČR TG Olomouc - Junior I., II., III
    17.05. - 19.05.2019 Doubí u Třeboně - SG - postupující z kraje

xx.xx.xxxx

 ............................................................

 16.08. - 24.08.2019

soustředění Hostinné 2019 - pro všechny od ml. žákyní I.

 

Ve sváteční listopadové pondělí se tři týmy trutnovského teamgymu vydaly do  Brna. Konal se tady nejvýznamnější závod podzimu, republikové finále České asociace sport pro všechny, který asociace uspořádala jako otevřený a proto se ho účastnila celá  špička České republiky.

 

Den začal závodem kategorie Junior I. a to přeskokem, který se však dívkám nevyvedl podle jejich představ. Bylo zde několik pádů, ale i přesto děvčata  zabojovala a zkusila svou nízkou známku vylepšit  pohybovou skladbou a akrobacií.  A to se jim vydařilo. Předvedla nádhernou "pódiovku"  i prakticky bezchybné řady na tumblingu a tím si nakonec vybojovala krásné  třetí místo a zajistila si postup na MČR.

Odpoledne se ve společném sledu vydala do bojů děvčata z kategorie Junior II. a III. V kategorii Junior II. sice zobtížnila své akrobatické řady, ale bohužel ne všechna děvčata zajela čistě, také pohybová sestava se nepovedla tak, jak by si přála a tak i s výborně zacvičenou trampolínou skončila na pěkném šestém místě. Může jim být útěchou, že se tak čtvrtým místem za organizaci ČASPV postarala o postup na Mistrovsví republiky v teamgymu , které se bude konat v květnu 2015.

Naše matadorky, které v této sezóně vyrostly do kategorie Junior III., opět nezklamaly a i ony si zajistily postup na MČR. Nejobtížnějšími sériemi závodu na tumblingu i na trampolíně a pěknou dynamickou sestavou nedaly soupeřkám šanci a zvítězily !!!

Doufejme, že se všem kategoriím bude i nadále tak dařit a  na Mistrovství republiky své úspěchy zúročí !

 

lo,hj