08.12.2018 Vánoční závody SG - všichni  16.02.2019 Valentýnský závod - Jaroměř - SG dle uvážení trenéra
     09.03.2019 Trautenberkův korbel + okresní přebor - SG dle uvážení trenéra
     30.03.2019 Třebíčský pohár - TG - Junior I., II., III
     13.04.2019 Krajský přebor - SG - postupující z okresního přeboru
    04.05. - 05.05.2019 MČR TG Olomouc - Junior I., II., III

Krajský přebor v Trutnově.
O víkendu se v tělocvičně ZŠ Komenského uskutečnily krajské závody ve sportovní gymnastice. Zúčastili se ho děvčata a chlapci v několika kategoriích od nejmladších r. 2009 po nejstarší r. 1997. V každé kategorii měl náš oddíl svých několik zástupců a ve většině případů si odnášeli i cenné kovy.

Mezi nejmladšími děvčaty obsadila krásné třetí místo Andrea Houtová. V nejsilnějším ročníku mladších žákyň I. z celkového počtu 21 závodnic nejvyšší ohodnocení získala Pavlína Hellingerová, hned za ní se umístila Barbora Oravcová a jako třetí
Karolína Slavíková. Mezi mladšími žákyněmi II vyhrála Natálie Kolínová a druhá byla Sabina Geciová. Mezi ročníky 2003-2002 vyhrála Adéla Seifertová a třetí příčku obsadila Nikola Manychová. O ročník starší děvčata se také umístila skvěle,  první příčku obsadila Kamila Krejčová a druhou Karolína Němečková. Mezi dorostenkami obsadila druhou příčku Tereza Svobodová a třetí Veronika Krejčí. I mezi chlapci zářily cenné kovy. Mladší žáky ovládl Dominik Karel Janko, další příčku Jiří Špelda a třetí pozici vybojoval Šimon Krátký. Mezi ročníkově staršími chlapci zabodoval Joseph Melichar, který obsadil druhé místo. Krajský závod se tak vydařil a trutnovské gymnastky a gymnasté mohou být se svými výkony spokojeni.
Všichni výše zmiňovaní pojedou reprezentovat náš oddíl na přebor republiky do Doubí u Třeboně, které se bude konat předposlední víkend v květnu.
Věříme, že se všem bude dařit minimálně tak dobře jako na uplynulých závodech.

lo