xx.xx.xxxx  xxxxxxx xxxxxx xx - xxxxxxx
??.??.???? Republikové finále SG - Praha
06.06.2020 Brněnský pohár TG - junior I., II.
14. - 22.08.2020 soustředění Hostinné 2020
26.09.2020 TG Pohár města Kadaně - Junior I, II ??.??.???? Krajský přebor SG - postupující z okresního přeboru
24.10.2020 Příbramský pohár TG - Junior I, II ??.??.???? krajské kolo zimní soutěže Hořice - postupující z Úpice
07.11.2020 TG Plzeňský pohár - Junior I, II 08. - 09.05.2020 MČR Olomouc TG - junior I, A
14.11.2020 TG Republikové finále ČASPV Trutnov - Junior I,II 10.05.2020 okresní kolo atletiky Trutnov - všichni
    24.05.2020 TG Říčanský pohár - Junior I (Junior 0)

Trutnovské gymnastky a gymnasté letos opět vyrazili do oblíbené destinace v jižních Čechách - Doubí u Třeboně, kde se 14.a 15. května 2016 konal přebor republiky ve sportovní gymnastice.

Závod zahájily nejmladší kategorie v sobotu ráno. Chlapecké družstvo ve složení Špelda, Krátký a nováček Vogler bohužel nepředvedlo stoprocentní výkony a s přispěním velké nervozity zbytečně chybovalo. Nejlépe si vedl Jiří Špelda ( 6.místo ), který se svými body nejvíce zasloužil o páté místo ve družstvech.

Největší překvapení čekalo trenérky v kategorii mladších žákyň I. ( roč. 2007- 2009).

Družstvo ve složení Hellingerová, Krejčí a Mládková obsadilo 2.místo. Největší zásluhu na tom měla Pavlína Hellingerová, která za téměř bezchybné výkony v celém čtyřboji získala zlatou medaili a vybojovala titul přebornice republiky.

Ani “B“ tým ( Kerhátová, Prokůpková, Kaufmanová) nezklamal, ale při jejich soutěžní premiéře hlavně sbíral zkušenosti.

V kategorii mladší žákyně II.si nejlépe vedla Barbora Oravcová (8.místo), dále pak Alena Hauptová, Karolína Slavíková a Nina Jezdinská. Za nádherně odcvičená prostná získaly nejvíce bodů, kladina se povedla bez pádů a také skvěle, ale díky slabší hrazdě pak družstvo skončilo na pěkném 5.místě.

Chlapecké družstvo v kategorii mladších žáků II. ve složení Janko, Melichar (8.) a Kaufman vybojovalo bronzovou medaili. Dominik Karel Janko pomohl svými body týmu nejvíce, když v silné konkurenci obsadil krásné druhé místo.

V nejvíce vyrovnaných kategoriích III. a IV. se nejlépe prosadila Adéla Seifertová, Sabina Chaloupková, Nikola Ježková a Kateřina Bydžovská. S jejich výkony byla trenérka spokojená.

Nejvíce trenérky a trenéra potěšily dorostenky, které ve složení Slavková, Krejčí a Krejčová přesvědčivě zvítězily se sedmibodovým náskokem před družstvem z jihočeského kraje.

Zároveň si Eliška Slavková odvezla bronzovou medaili a za ní se s minimálními rozdíly srovnaly čtvrtá Eliška Krejčí a pátá Kamila Krejčová.

Na závěr víkendového klání byla kategorie žen, kde kraj reprezentovaly Tláskalová, Oravcová starší a Hellingerová starší. Jejich výkony stačily na krásné 5.místo.

Poprvé za krajskou výpravu se soutěže zúčastnili i muži z Hradce Králové, kteří v jednotlivcích obsadili druhé, třetí a čtvrté místo. Náleží jim zlatá medaile za družstvo, přičemž svými výkony především na hrazdě a kruzích ohromili zaplněnou halu a přispěli i k celkovému druhému místu naší výpravy v boji o nejlepší kraj ČR.