08.12.2018 Vánoční závody SG - všichni  16.02.2019 Valentýnský závod - Jaroměř - SG dle uvážení trenéra 
     09.03.2019 Trautenberkův korbel + okresní přebor - SG dle uvážení trenéra
     30.03.2019 Třebíčský pohár - TG - Junior I., II., III
     13.04.2019 Krajský přebor - SG - postupující z okresního přeboru
    04.05. - 05.05.2019 MČR TG Olomouc - Junior I., II., III
    17.05. - 19.05.2019 Doubí u Třeboně - SG - postupující z kraje

xx.xx.xxxx

 ............................................................

 16.08. - 24.08.2019

soustředění Hostinné 2019 - pro všechny od ml. žákyní I.

 

V sobotu 19. března 2016 do Prahy  vyrazila dvě trutnovská družstva Junior I.A a Junior I.B, aby se pokusila obhájit loňský mistrovský titul v TeamGymu.
Zkušenější družstvo A ve složení Kristýna Bednářová,  Natálie Kolínová, Sabina Geciová, Karolína Slavíková, Lenka Tylová, Nina Jezdinská, Alena Hauptová, Barbora Oravcová a Pavlína Hellingerová  zahájilo svůj závod na akrobacii povedenými řadami, kde nechyběly prvky jako salto vpřed či vzad, fliky a přemety. Na trampolíně jsme poprvé viděli toporné salto s obratem 360 stupňů a standardně odskákané prvky.
Největší doménou děvčat se jako obvykle stala pohybová skladba, kterou ač opět upravenou zacvičily bravurně a také dosáhly nejvyššího bodového ohodnocení.
Po pohybové skladbě bylo jasné, že zlatý pohár v Praze nezůstane a opět jako vloni mohly gymnastky zaslouženě převzít zlaté medaile.
 
Zkušenosti sbírající družstvo B, které tvoří gymnastky Natálie Krejčí, Anna Švecová, Alena Pekárková, Natálie Mládková, Veronika Kerhátová, Alice Vránová, Františka Prokůpková a Natálie Anna Racková, zacvičilo své řady na trampolíně a akrobacii bez větších chyb. Pohybová skladba se zdařila nad očekávání ( čtvrtá nejlepší ) a tak si děvčata z Prahy odvezla diplom za 8.místo z celkem třinácti startujících družstev.
 
Poděkování patří jak gymnastkám, tak jejich trenérkám, ale také rozhodčím. Pro závodnici z kategorie Junior III. Sabinu Tláskalovou - rozhodčí III.třídy
to byl vůbec první závod v této roli, pro zkušenou Lídu Oravcovou to  byla rozhodcovská soutěž již několikátá, poprvé však v roli vrchní rozhodčí
 ( I.třída ). A obě se zhostily svých rolí výtečně.
 
První TaemGymový závod letošního roku se vydařil na výbornou. Děvčata teď čeká 2.dubna 2016 pohárový závod v Třebíči. 
 
 
Děkuji Ludmila Oravcová a Karla Hellingerová
 
Několik fotografií ze závodu :