xx.xx.xxxx  xxxxxxx xxxxxx xx - xxxxxxx
??.??.???? Republikové finále SG - Praha
06.06.2020 Brněnský pohár TG - junior I., II.
14. - 22.08.2020 soustředění Hostinné 2020
26.09.2020 TG Pohár města Kadaně - Junior I, II ??.??.???? Krajský přebor SG - postupující z okresního přeboru
24.10.2020 Příbramský pohár TG - Junior I, II ??.??.???? krajské kolo zimní soutěže Hořice - postupující z Úpice
07.11.2020 TG Plzeňský pohár - Junior I, II 08. - 09.05.2020 MČR Olomouc TG - junior I, A
14.11.2020 TG Republikové finále ČASPV Trutnov - Junior I,II 10.05.2020 okresní kolo atletiky Trutnov - všichni
    24.05.2020 TG Říčanský pohár - Junior I (Junior 0)

Trutnov - Závodní premiéru letošního roku si odbyly gymnastky Spartaku Trutnov. V neděli se zúčastnily v Jaroměři třetího ročníku gymnastického dvojboje s názvem Valentýnský závod. Soutěž se jim povedla, domů se vrátily „těžší“ o deset medailí.

Začněme od těch nejmenších. Družstvo přípravky pod vedením trenérky Veroniky Krejčí, které začalo cvičit začátkem školního roku, se zúčastnilo svých prvních závodů. Holčičky se utkaly na akrobacii a lavičce, předvedly hezké sestavy a umístily se za sebou v pořadí: 8. Leontýna Hejduková, 10. Ema Thammová, 11. Catharine Ema Greenford, 12. Anna Kovářová, 13. Alžběta Coblová, 14. Linda Křižovičová a 15. Františka Kašparová. Všechny jsou ročník 2010. Mirka Krtilová obsadila devátou příčku v kategorii 2009.

Na své druhé závody vyrazilo družstvo starší přípravky, kterou připravuje Věra Sáblíková.  V nejmladší kategorii (2010) dosáhla nejlepšího výsledku za precizně předvedené sestavy Bára Hetešová, která se umístila na druhém místě. Nikola Sáblíková skončila těsně pod stupni vítězů čtvrtá. V kategorii ročník narození 2009 se vedlo hned třem závodnicím, které dosáhly stejného počtu  bodů a podělily se o třetí místo. Bronzovou medaili si odvezly Klára Pávová, Anastázie Hanykovicsová a Nicol Szabová.  Diplom a cenu za 5. místo získala i Anna Doubková.

Poté startovaly dívky ročníku 2007, které jsou již zkušenými závodnicemi. Nejvýše se umístila Pavlína Hellingerová díky svým bezchybným sestavám. Třetí skončila Natálie Krejčí, těsně o medaili přišla čtvrtá Veronika Kerhátová. Šestá byla Františka Prokůpková, sedmá Natálie Mládková a o osmou příčku se podělily Anička Švecová a Tereza Macková.

Děvčata v ročníku 2006 již vyměnila lavičku za kladinu. Sestavy byly obtížnější, ale Trutnovačky odcvičily své sestavy precizně s minimálními chybami. Barbora Oravcová vyhrála, třetí místo brala Karolína Slavíková, osmou pozici obsadila Nina Jezdinská a devátou Alena Pekárková.

Vítězství se oddíl Spartaku dočkal i v nejstarších žákyních (2005), kde díky své nádherné sestavě na kladině vyhrála Natálie Kolínová. Druhou příčku obsadila Alena Hauptová, která pro změnu excelovala na akrobacii.

Trutnovské gymnastky se nenechaly prvními závody letošního roku překvapit a dovezly deset medailových umístění. Za účasti více než 80 závodnic ukázaly, že patří ve všech kategoriích k těm nejlepším. Udělaly radost nejen svým rodičů, ale také trenérkám, kterým patří ten největší dík.