08.12.2018 Vánoční závody SG - všichni  16.02.2019 Valentýnský závod - Jaroměř - SG dle uvážení trenéra
     09.03.2019 Trautenberkův korbel + okresní přebor - SG dle uvážení trenéra
     30.03.2019 Třebíčský pohár - TG - Junior I., II., III
     13.04.2019 Krajský přebor - SG - postupující z okresního přeboru
    04.05. - 05.05.2019 MČR TG Olomouc - Junior I., II., III

Posledním závodem za podpory z dotačního programu Královéhradeckého kraje ukončily sportovní gymnastiky Loko Trutnov úspěšnou sezónu. Za účasti gymnastek z Jičína, Vrchlabí, Dvora Králové nad Labem  a Trutnova viděli diváci, jak od základů gymnastických dovedností roste obtížnost sestav. Nejmenší adeptky se představily s gymnastickou abecedou na lavičce a akrobacii. Starší závodnice již předváděly na akrobacii sestavy s rondáty, fliky a salty, na kladině akrobatické prvky, skoky s obraty.

Kategorii přípravky a mladších žákyň opanovaly gymnastky z Jičína a Vrchlabí. Z trutnovských gymnastek se umístily v první desítce v kategorii přípravka Hana Soukupová (6. místo), Natálie Racková  (7. místo) a Kristýna Pánková ( 8. místo). V kategorii mladší žákyně zůstala pod stupni vítězů čtvrtá Karolína  Šolínová, osmá Sabina Chaloupková a devátá Veronika Říčařová. V kategorii žákyně na stupínek vítězů vystoupila třetí Kamila Krejčová, 7. místo vybojovala Sára Moníková a deváté Huynh Thanh Hien Trang. Kategorie starších žákyň a dorostenek  patřila  domácím závodnicím  1. Pavla Svědirohová, 2. Tereza Svobodová, 3. Eliška Slavková , 4. Eliška Krejčí. Kategorie dorostenky 1. Veronika Krejčí, 2. Michaela Bachtíková a 3. Anna Nesvadbová.

Na závěr závodu svou přítomností potěšil a některé rozbrečel Mikuláš s čerty a rozdal 61 zúčastněným závodnicím sladkosti.

Všem příznivcům sportovní gymnastiky děkujeme za podporu a přejeme úspěšný nový rok.

sk