09.03.2019 Trautenberkův korbel + okresní přebor - SG dle uvážení trenéra    
30.03.2019 Třebíčský pohár - TG - Junior I., II., III    
13.04.2019 Krajský přebor - SG - postupující z okresního přeboru    
10.05.-12.05.2019 MČR TG Olomouc - Junior I., II., III    
17.05. - 19.05.2019 Doubí u Třeboně - SG - postupující z kraje    
16.08. - 24.08.2019 soustředění Hostinné 2019 - pro všechny od ml. žákyní I.    
   

xx.xx.xxxx

............................................................

 

Oddíl sportovní gymnastiky Loko Trutnov se již dlouhá léta věnuje modernímu gymnastickému týmovému sportu zvanému Teamgym, který k nám přišel ze severu Evropy a stále rychleji se rozvíjí i u nás. V tomto sportu se náš oddíl již léta úspěšně účastní celorepublikových pohárových i mistrovských soutěží.

 

Trenérky tentokrát pojaly vystoupení pro rodiče v duchu TeamGymu a společně s děvčaty všem představily nácvik tohoto divácky atraktivního odvětví gymnastiky od prvních krůčků přípravky, až po zkušené závodnice kategorie Junior II. 

Starší děvčata z přípravky si na konci loňského roku měla možnost poprvé vyzkoušet soutěž v kategorii Miniteamgym v oblastním závodě ve Dvoře Králové. V této kategorii se, na rozdíl od vyšších kategorií, soutěží pouze ve dvou disciplínách - akrobacii a trampolínce. video

V kategoriích TeamGym Junior se již soutěží ve třech disciplínách (+ pochybová skladba). video Body za všechny tři disciplíny se sčítají, takže jsou všechny stejně důležité a trénovat se musí všechny se stejným úsilím souběžně. 

Děkujeme všem divákům za velkou účast a skvělou atmosféru. Na přiložených videích se můžete znovu podívat na předvedené výkony. 

ms