TG - TeamGym  SG - sportovní gymnastika 
   

2018

 
11. - 13.05. Republikové finále SG Doubí u Třeboně - postupující z krajského přeboru
21.04. MČR Praha TG - Junior I, II, III
07.04. Krajský přebor SG - postupující z okresního přeboru
24.03. Třebíčský pohár TG - Junior I, II, III
03.03. Trautenberkův Korbel a Velikonoční závod SG - všichni 
25.02. Valentýnský závod Jaroměř SG - dle rozhodnutí trenéra

2017

 
09.12. Vánoční závod SG - všichni
26.11. TG Dvůr Králové nad Labem - mini, Junior I., II.
11.11. Republikové finále Trutnov TG
21.10. Příbramský pohár TG - Junior I., II., III.
06.10. Oslava 50-ti let SG v Trutnově - všichni
18. - 26.08. LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ --- HOSTINNÉ
03.06. Brněnský pohár TG - Junior
12. - 14.05. Republikové finále Doubí SG (postupující z kraje)
06. - 07.05. MČR TG Praha
09.04. Krajský přebor SG - všichni
25.03. Pohár města Třebíče TG - Junior I., II., III
04.03. Trautenberkův korbel a okresní přebor SG - všichni
25.02. Zimní pětiboj Úpice
12.02. Valentýnský závod SG Jaroměř 2006 a mladší (dle výběru trenéra)
   

2016

 
10.12. Vánoční závod Trutnov SG (všichni)
26.11. TeamGym Dvůr Králové nad Labem (Ml. zákyně I, II, Junior I. ml., st., Junior II., chlapci)
12.11. MTG 2016 Kolín - ml. žákyně I., II, chlapci
12.11. Republikové finále ASPV Trutnov TG (Junior I. ml., st., Junior II., Junior III., chlapci)
27. - 28.10. Podzimní soustředění Trutnov
22.10. Příbramský pohár TG (Junior I. st., Junior II., Junior III.)
04.06. republikové finále Atletika - Třebíč
28.05. Brněnský pohár TG, Brno
13. - 15.05. Republikové finále SG, Doubí u Třeboně
30.04. Krajský přebor SG, Trutnov
23. - 24.04. MČR TG Ostrava
16.04. kraj sokolů Náchod  - kluci
10.04. Krakonošův pohár – kluci
09.04. Kraj sokolů mladší žákyně 2007 a mladší.
02.04. Třebíčský pohár TG, Třebíč
19.03. Praha Open TG, Vyšehrad
12.03. Okresní závod a Trautenberkův Korbel Trutnov
05.03. Zimní pětiboj Úpice
28.02. Valentýnský závod SG, Jaroměř
   

2015

 
12.12. Vánoční závod Trutnov - dvojboj SG (všichni)
29.11. Dvůr Králové TG (Junior mini, I., II.)
27. - 28.11. Republikové finále AŠSK - Třebíč (Junior I. ml., I.)
14.11. Republikové finále ČASPV Trutnov TG (Junior I., II., III.)
25.10. Plzeňský pohár TG (Junior I.)
10.10. Pohár města Příbrami TG (Junior I., II., III.)
14.06. Brněnský pohár TG (Junior)
23.05. Krajské kolo atletiky Jičín (postupující z okresního kola)
15. - 17.05. Republikové finále sportovní gymnastiky ČASPV Doubí u Třeboně (postupující z krajského přeboru)
08. - 09.05. Mistrovství ČR Praha Vinohrady TG (Junior I., II., III.)
03.05. Okresní kolo atletiky Trutnov (všichni)
25.04. Třebíčský pohár TG (Junior I., II., III.)
18.04. Krajský přebor SG Trutnov (postupující z okresu)
11.04. Jaroměř čtyřboj SG (2006 a ml.)
28.03. Praha Open Vyšehrad TG (Junior I., II.)
14.03. Okresní přebor + Trautenberkův korbel SG (všichni)
01.03. Zimní pětiboj všestrannost Úpice (všichni)
14.02. Valentýnský dvojboj Jaroměř SG (2004 a ml.)
   

2014

 
15.12. Vánoční závod Trutnov - SG (2002 a mladší, chlapci i dívky)
06.12. Vánoční závod Náchod - SG (2004 a mladší, dívky)
30.11. Dvůr Králové TeamGym TG (všichni)
22.11. Malý TemaGym mini TG (2006 a mladší)
17.11. Republikové finále ASPV Brno TG (Junior I., II., III.)
15.11. Liberec chlapci
02.11. Plzeňský pohár TG (Junior I., II., mini)
27. - 28.10. Podzimní soustředění Trutnov (ml. žákyně, Junior I., II., III., a chlapci)
18.10. Trojboj Praha Zbraslav TG (Junior I.)
11.10. Příbramský pohár TG (Junior I., III.)
15. - 22.08. Letní soustředění Hostinné
14.06. Brněnský pohár TeamGym (Junior I. a III.)
16.- 18.05. Republikové finále sportovní gymnastiky ČASPV Doubí u Třeboně (postupující z krajského přeboru)
10.05. Okresní kolo atletika ČASPV Trutnov (všichni)
08.05. Krajský přebor SG Trutnov (postupující z okresního přeboru) propozice
03. - 04.05. Mistrovství ČR TeamGym Ostrava (Junior I. a II.)
12.04. Sportovní gymnastika čtyřboj Jaroměř (nar. 2005 a ml.)
05.04. Trautenberkův pohár + okresní přebor SG Trutnov (všichni)
30.03. Všovice Gym Open - 7. ročník (miniTeamGym)
  Zimní pětiboj Hořice - krajské kolo všestrannost (postupující)
29.03. Třebíčský pohár TeamGym (Junior I. a II.)
23.03. Pohárový závod Praha Vyšehrad TeamGym (Junior I.)
08.03. Zimní pětiboj Úpice - všestrannost (všichni)
22.02. Central European TeamGym Competition - Mnichov (D) (Junior UEG)
   

2013

 
13.12. Mikulášský závod - SG (nar. 2002 a mladší) rozpis
11.12. Vánoční závod přípravky 2013 rozpis
17.11. Republikové finále ASPV Brno - TG (Junior I. a II.)
09.11. Malý TeamGym Kolín (Mini)
28. - 30.10. Podzimní soustředění (mladší žákyně I., chlapci, Junior I. a II.)
13.10. Příbramský pohár - TG (Junior I. a II.)
16. - 24.08. Letní výcvikový tábor Hostinné
15.06. Brněnský pohár - TG (Junior I. a IV.)
14.06. Vystoupení pro rodiče v 16:30 hodin.
08.06. TeamGym - Cup Berlin (Junior UEG)
26.05. Krajský přebor atletika - Týniště n/O
18. - 19.05. Republikové finále ASPV Doubí u Třeboně - SG (postup z krajského přeboru)
11.05. Letní atletická soutěž ASPV - okres
04.05. Krajský přebor ASPV Trutnov - SG (všichni) propozice
27. - 28.04. Mistrovství ČR Ostrava - TG (Junior I. a II.) rozpis
06.04. Jaroměř SG (dívky 2005 a mladší, chlapci)
06.04. Zimní pětiboj ASPV Hořice v Podkrkonoší - kraj (postupující z okresu)
24.03. Trautenberkův korbel + Okresní přebor ASPV Trutnov - SG )všichni) rozpis
16.03. Třebíčský pohár TG (Junior I. a II.)
09.03. Zimní pětiboj ASPV Úpice - okres (dívky 2005 a mladší, chlapci)
08. - 09.02. Soustředění (TG Junior I. a II.) - ZŠ Komenského Trutnov
   

2012

 
07.12. Mikulášský závod - SG (rok nar. 2001 a mladší) rozpis
02.12. Bayern-Open Furth (D) - TG (Junior II.) rozpis
24.11. Oblastní závod Dvůr Králové n/L - TG (Mini, Junior I.)
17.11. Republikové finále ČASPV - TG (Junior I., II.)
03.11. Plzeňský pohár - TG (Mini, Junior I.)
26. - 28.10. Soustředění TG (Junior I. a II.) informace
06.10. Příbramský pohár - TG (Junior II.) rozlosování , časový plán
17. - 25.08. Letní výcvikový tábor Hostinné
02.06. Brněnský pohár - TG (Junior I., II.)
18. - 20.05. Republikové finále ČASPV Doubí - SG (postup z KP)
05. - 06.05. Mistrovství ČR Open Trutnov - TG rozpis
28.04. Krajský přebor ČASPV Trutnov - SG propozice
31.03. Třebíčský pohár - TG (Junior I., II.) rozpis
24.03. Trautenberkův korbel Trutnov - SG (všichni) rozpis
12. - 16.03. Zimní camp Hotel Svatý Jakub Jánské Lázně
   

 

 

2011

 

16.12.2011          Vánoční závod pro žákyně a dorostenky SG

14.12.2011          Vánoční závod pro starší přípravku SG

05.12.2011          Mikulášský závod pro přípravku

26.11.2011          Pohár ČASPV Brno - TeamGym Junior open

18.11.2011          Ples Základní školy Komenského Trutnov 

12.11.2011          Plzeňský pohár - Teamgym

28.10.2011          Příbramský pohár - TeamGym

19.-27.8.2011      Letní výcvikový tábor Hostinné Informace o táboře

15.06.2011           Vystoupení pro rodiče v 16:30 hodin

04.06.2011           Brněnský pohár - Teamgym (Junior I., II.) Rozlosování a časový harmonogram

13.-15.5.2011      Přebor ČR ASPV Doubí u Třeboně (SG - účast podle postupu z KP) ?

23.-24.4.2011      Mistrovství ČR Ostrava - Teamgym (Junior II.) Rozlosování a časový harmonogram

20.04.2011           Velikonoční závod pro přípravku

09.04.2011           Krajský přebor ČASPV Trutnov (SG - všichni) Propozice

02.04.2011           Praha Open - Teamgym (Junior I. a II.) Rozpis

26.03.2011           Pohár Města Třebíče - Teamgym (Junior I., II.) 

19.03.2011           Trautenberkův korbel Trutnov (SG - všichni) Rozpis

 

2010

 

03.12.2010           Mikulášský závod (SG) - začátek závodu 16.00 hod. 

20.11.2010           Oblast Dvůr Králové nad Labem (TeamGym)

06.11.2010           Plzeňský pohár (Teamgym)

05.06.2010           Brněnský pohár (Teamgym)

8.-9.5.2010          Přebor ČR ČSPV Doubí u Třeboně (SG)

26.04.2010           Vyhlášení nejlepších sportovců Loko Trutnov

24.04.2010           Mistrovství ČR Ostrava (Teamgym)

10.04.2010           Krajský přebor ČASPV (SG)

27.03.2010           O Trautenberkův korbel (závody SG)

20.03.2010           Open Praha (Teamgym Junior I.)

05.02.2010           Setkání trenérů 

23.01.2010           Ples lidí dobré vůle